USKLADIMO FREKVENCIJE

Izložba slikara LUŽ-a 08

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić


 

U okviru 52. Šokačkog sijela sinoć je otvorena izložba slika članova Likovne udruge Županja 08.

Udruga je osnovana prije deset godina, a cilj je poticanje i razvijanje slikarskih potencijala članova. Udruga broji 22 člana, što upućuje na raznolikost i bogatstvo likovnog izričaja kako po tematici, tako i prema stilu i tehnikama izvedbe likovnih kompozicija.

U ime članova posjetiteljima se u Galeriji LUŽ-a 08 obratio Duško Begović koji je , među ostalim , istaknuo kako su u slike koje se mogu vidjeti na izložbi slikari prije svega utkali svoju dušu. Nazočne je pozdravio i predsjednik LUŽ-a 08 Zlatko Kokanović. Izložbu je otvorila Terezija Nemetz, predsjednica IO Šokačkog sijela, koja je kazala kako je posebno sretna što je sa slikarima, članovima LUŽ-a , koji su priredili jednu divu večer , te što zajedno s njima dijeli bogatstvo koje su kroz svoja djela darovali 52. Šokačkom sijelu."Ovo je neizmjerno bogatstvo, kojim ste doprinijeli Šokačkom sijelu", kazala je Terezija Nemetz, koja je potom uručila zahvalnicu članovima LUŽ-a 08.

Hitovi: 250