USKLADIMO FREKVENCIJE

U 2a „Baka tkala, mama sačuvala“

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Učenici 2 a razreda Osnovne škole „Ivana Kozarca“ danas su bili iznenađeni pri ulasku u svoju učionicu, jer dočekao ih je razred ukrašen u ručne radove, zlatovez....Učiteljica Zdenka Piljić u izjavi za naš program istaknula je kako su, zahvaljujući roditeljima, u razred 2a prenijeli moto ovogodišnjeg Šokačkog sijela „Baka tkala mama sačuvala“ i pojasnila kako je došlo do realizacije ove ideje. Naime, Karmela i Željko Babić dali su velik doprinos svemu ovome i uređujući učionicu 2 a koji pohađanja i njihova kći Tena, itekako ugodno iznenadili i mališane i sve u ovoj gradskoj osnovnoj školi. Učenici 2 a o temi ovogodišnjeg sijela puno su naučili i u svojim domovima, a sve zahvaljujući roditeljima kojima učiteljica Zdenka Piljić upućuje zahvalu.

Z.Knežević

Hitovi: 1131