USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/2014-12/zir
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/2014-12/zir

Izložba članica „Žira“

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}aktualno/2014-12/zir{/gallery}

Članice Udruge „Žir“ Županja priredile su tradicionalnu izložbu svojih radova, i to u predvorju Gradske knjižnice Županja. Na izložbi su se predstavile Nada Maričić, Dragica Kuduzović, Eva Baotić i Nevenka Lučić iz Županje, Silva Perakić iz Bošnjaka i Vesna Miličić iz Štitara. Brojne posjetitelje izložbe pozdravio je prof.Jurica Buljan, ravnatelj Gradske knjižnice Županja, koji je izrazio zadovoljstvom suradnjom s Udrugom „Žir“ Županja, te im zahvalio što su ponovo priredile, u susret blagdanima, jednodnevnu izložbu. O radu Udruge „Žir“ govorila je predsjednica Mara Čović, dok je Vesna Šnajder stihovima svima uputila poruku „Živi život“. Izložbu je otvorio Zvonimir Stjepanović, predsjednik Komisije za kulturnu djelatnost Grada Županja. 

Z.Knežević

Hitovi: 1655