USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/kultura/2014-10/amegdala
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/kultura/2014-10/amegdala

Predstavljena „Amigdala“

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}kultura/2014-10/amegdala{/gallery}

Nakon romansirane balade o klaunu Binkiju u romanu „Sretno iskreni“, šokačkog horora pod nazivom „Dobra kob“ i zbirke poezije „Jednako drugačiji“ svima nam znani autor, tattoo majstor i vrstan bubnjar Slaven Kustura, predstavio je  svoj treći roman zvučnog naziva „Amigdala“. Točnije, učinila je to Gradska knjižnica Županja u kojoj je u okviru Mjeseca hrvatske knjige predstavljena knjiga ovog mladog Županjca. U prepunoj Gradskoj knjižnici ravnatelj prof.Jurica Buljan je naglasio kako je knjižnici zadovoljstvo pripomagati domaće autore, a do sada su, podsjetio je, u deset navrata bili nakladnici za nekoliko županjskih autora. „I ovo je četvrti puta da smo nakladnici za knjigu Slavena Kusture. On je naš kućni autor.“ dodao je prof.Buljan. Autor knjige „Amigdala“ Slaven Kustura zahvalio je i Gradskoj knjižnici Županja što je iznova nakladnik njegove knjige, ali i svima koji su mu, kako je rekao, pomogli u pisanju. Tijekom iznimno zanimljivog predstavljanja „Amigdale“, uz ulomke iz knjige, posjetitelji su mogli čuti i brojne autobiografske podatke iz života autora Slavena Kusture. Prof. Jurica Buljan naglasio je, između ostalog, kako bi se domaćim autorima, naročito mladima, trebalo posvetiti više pozornosti i u drugim sredinama, no, dodao je, na žalost, kada se organiziraju promocije u drugim knjižnicama susjednih gradova, zanimanje publike je slabo. „Ali nama u Gradskoj knjižnici Županja posebno je zadovoljstvo što županjska publika podržava svoje sugrađane. Hvala vam na tome.“ zaključio je profesor Jurica Buljan na promociji „Amigdale“ Slavena Kusture.

Z.Knežević

Hitovi: 1776