USKLADIMO FREKVENCIJE

Otvorena izložba Ivanke Galić

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

"U LUŽ je Ivanka Galić ušla puna entuzijazma i stvaralačke energije koja ju potiče da radi puno i brzo.", napisala je, između ostalog, o Ivanki Galić, Županjki koja je ljubiteljima likovnosti predstavila 29 svojih slika, tajnica LUŽ-a 08 Gordana Matić i u katalogu sinoć otvorene izložbe dodala: "U njoj buja istraživački potencijal, sasvim sigurno i hrabro ulazi u komponiranje boja, tehnika i sadržaja.". A otvorenje Ivankine izložbe slika donijelo je sinoć u Galeriji LUŽ-a 08 pravi likovno-glazbeni doživljaj, jer uz njezina supruga Peru, pjevača "Opće opasnosti", na otvorenju je nastupila cijela obitelj: Sebastijan i Dajana Galić, te Pandora Zorić i Arman Morankić. Moderator otvorenja bio je Krešo Marić, dok j izložbu u ime Grada Županja otvorio Zvonimir Stjepanović, predsjednik Komisije za djelatnost iz područja kulture.

Sljedećih 10 dana ljubitelji likovnosti mogu u Galeriji LUŽ-a 08 razgledati izložbu slika Ivanke Galić koja je sinoć zahvalila svima, naročito svojoj obitelji.Hitovi: 259