USKLADIMO FREKVENCIJE

25.Festival glumca: Predstava "OtpisaNe" u Županji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U okviru 25. Festivala glumca večeras će u 19 sati , u dvorani "Mladost" u Županji biti predstava "OtpisaNe".

Glume Ksenija Marinković, Ecija Ojadanić, Slavko Sobin i Erna Rudnički. Režija Nikola Zavišić.

Predstava je nastala u koprodukciji Kazališta Moruzgva i Scene Gorica, a inspirirana je valom bliskoistočnih migracija. Cilj joj je skrenuti pozornost na migrantsku problematiku  i potaknuti gledatelje na razmišljanje – kako bi se postavili i reagirali u situaciji kada bi se na njihovim vratima pojavio sirijski emigrant.

 Sutra,  će u okviru popratnih sadržaja 25. Festivala glumca u Županji, u Gradskoj knjižnici biti zanimljivo druženje za naše najmlađe, mališane iz Dječjeg vrtića Maslačak. Županjska publika moći će sutra, u 19 sati u dvorani "Mladost" pogledati predstavu Dimnjačar Kerekesh teatra.

 

Hitovi: 326