USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/kultura/2014-10/gak
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1//kultura/2014-10/gak

GAK domaćin 7.Festivala amaterskog kazališnog stvaralaštva

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}/kultura/2014-10/gak{/gallery}

Gostovanjem Scene Sisak s predstavom „Na pučini“ započeo je ovogodišnji, 7. Festival amaterskog kazališnog stvaralaštva. Domaćin je Gradsko amatersko kazalište Županja, a predsjednica GAK-a Snježana Puljić na svečanom je otvorenju pozvala publiku da sve do 25. listopada uživa u najboljim amaterskim kazališnim predstavama. Uz Ženski vokalni ansambl „Nene“ iz Bošnjaka, na svečanosti otvorenja 7.FAKS-a u dvorani kina Mladost sudjelovali su i glumci GAK-a, te Mario Vestić i Dražen Pešić, čiji je glazbeni nastup publika nagradila velikim pljeskom. Grad Županja podupire rad Gradskog amaterskog kazališta, kao i  ovogodišnji 7.FAKS, istaknuo je Zvonimir Stjepanović, predsjednik Komisije za kulturnu djelatnost Grada Županja koji je naglasio kako će ovogodišnje komedije na festivalu sigurno oduševiti publiku. Inače,  u subotu, 11. listopada, 7.FAKS se nastavlja gostovanjem dramske sekcije „Rotonda“  KUD-a „Dajla“ iz Novigrada s predstavom „Boeing-boeing“.

Z.Knežević

Hitovi: 1309