USKLADIMO FREKVENCIJE

Malo literarno sijelo

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Na Malom literarnom sijelu, održanome u Gradskoj knjižnici Županja u okviru 51. Šokačkog sijela, sudjelovalo je 9 škola s područja županjske Posavine s 36 učeničkih radova, dok je nagrađeno 6 literarnih radova: "Samo neka bude utegnito" učenice Slađane Iljić iz 8.razreda Osnovne škole "Mate Lovraka" Županja, mentorica Radojka Matić; "Poklade su i ludi su dani" Tene Babić iz 5.razreda Osnovne škole "Ivana Kozarca", mentor Matej Delaš; "Ljubav na kraju sokaka" Dore Kovačević iz 8.razreda Osnovne škole "Fra Bernardina Tome Leakovića" iz Bošnjaka, mentorica Nevenka Bertić; "Na sliku i priliku" Lare Balić iz 7.razreda Osnovne škole "Fra Bernardina Tome Leakovića" iz Bošnjaka, mentorica Suzana Modic; "Lipo ti se Šokica opravlja" Lovre Leutara iz 6.razreda Osnovne škole "Ivan Filipović" Račinovci, mentorica Nevzeta Vulić, te "Lipo ti se šokica opravlja" učenice Viktorije Mićić iz 7.razreda Osnovne škole "Josip Kozarac" Soljani, mentor Dejan Ristić.

 

Hitovi: 471