USKLADIMO FREKVENCIJE

Izložba „Vezena ponjava, moja mama ćilim tka, hoće mene da uda“

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Sutra, 3. veljače počinje 51. Šokačko sijelo, koje se ove godine održava pod geslom " Lipo ti se Šokica opravlja".

U predvorju dvorane Mladost, u 9,30 bit će otvorenje Etnografske izložbe :Vezena ponjava- "Moja mama čilim tka..."- Muzej Brodskog Posavlja i Zavičajni muzej "Stjepan Gruber". U 10, 30 sati u dvorani Mladost održat će se Malo šokačko sijelou kojem nastupaju : Dječji vrtić Maslačak Županja, Cjelodnevni boravak za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima GDCK Županja, Društvo za pomoć osobama sa posebnim potrebama „Golubovi“ Županja, Dječja skupine: KUD-a: OŠ “I. G. Kovačić“ Štitar, OŠ Josip Kozarac Soljani, „Šokadija“ Strizivojna, “Graničari“ Gunja, “Nijemci” Nijemci,„Bjelovar“ Bjelovar „Seljačka sloga“ Bogdanovci, „Đenka“ Đurići“, Kristal- Sladorana“ Županja i“Tomislav“ Županja.

U 19 sati  u dvorani Mladost bit će kazališna predstava GAk-a Županja "Ružno pače".

 

Hitovi: 268