USKLADIMO FREKVENCIJE

Josipa Pavičić Berardini predstavila knjigu u kojoj opisuje svoje suočavanje s karcinomom dojke

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Sinoć je u Gradskoj knjižnici Županja Josipa Pavičić Berardini predstavila emotivnu knjigu pod naslovom "Šest milimetara - ispovijest o boli i pobjedi".

Autorica je kroz autobiografasko pismo prenijela iskustva teške bolesti i predstavila knjigu kao štivo koje iako govori o teškoj životnoj borbi i suočavanju s bolesti, te teškim životnim odlukama, zapravo je knjiga o životu i ljubavi. Suočivši se s dijagnozom karcinoma dojke u 35. godini osjetila je strah i tugu - zbog liječenja koje je čeka, zbog najbližih, zbog brige za djecu… A zatim je odlučila da će slušati svoje tijelo i voljeti sebe, a karcinom prihvatiti kao dar. Bio je to prvi od šest koraka prema izlječenju koje je iskreno, emotivno i s mnogo snage i hrabrosti opisala Josipa Pavičić Berardini u svojoj knjizi "Šest milimetara".

Hitovi: 545