USKLADIMO FREKVENCIJE

Godišnji koncert "Nena"

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Ženski vokalni ansambl "Nene" iz Bošnjaka djeluje već 20 godina, iza sebe imaju tri nosača zvuka.

Kažu da iako su punoljetne još su mlade i u amaterskom pjevanju drži ih ljubav prema glazbi, druženju i pjesmi. Kao i svi amateri vođeni ljubavlju prema onome što rade i "Nene" su odlučile svojim sumještanima i svima onim koji vole njihove pjesme darovati godišnji koncert kao presjek svega onog što su radile tijekom ove godine.

Koncert je u nedjelju u Bošnjacima u Domu kulture, pozivamo sve da dodju i zajedno s nama uživaju u dobroj pjesmi – ističe članica "Nena" Martina Golubičić, dodajući kako je ulaz slobodan i kako se raduju dolasku publike, jer to je mjesto gdje će zajedno podijeliti sve ono što su radile tijekom godine.

Višnja Jovanovac i Mateja Željezić također članice "Nena" ističu kako se raduju nastupima, putovanjima i druženjima s publikom.

Hitovi: 642