USKLADIMO FREKVENCIJE

Putujuća knjižnica na putu Mjeseca hrvatske knjige

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

"Mjesec hrvatske knjige" ispunjen je događanjima u Gradskoj knjižnici Županja, pa se tako i putujuća knjižnica Vukovarsko-srijemske županije zaustavila na poligonu ispred zgrade knjižnice.

I oduševila mališane iz Dječjeg vrtića "Maslačak". Uz zanimljivu priču o malome svemircu, uz anegdote i dogodovštine u "bibliobusu", uživali su ovaj puta predškolci iz "Maslačka", koji su Vladimiru Vranješeviću ispričali, onako usput, kako njihov "Maslačak" nema niti jednog maslačka, ali da je predivan....Bibliobus se u Županji zaustavio na putu iz Bošnjaka, te nakon predivne ispričane priče pred županjskim mališanima, njihovim tetama i knjižničarkama Gradske knjižnice Županja nastavio dalje....Uz srdačno mahanje na fotografiji koju i mi prosljeđujemo dalje....

 

Hitovi: 335