USKLADIMO FREKVENCIJE

Za čišću i ljepšu Županju!

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Povodom obilježavanja Dana planeta Zemlja gradska tvrtka Čistoća Županja d.o.o. organizirala je dvodnevne radionice za učenike osnovnih i srednjih škola. Sve je danas započelo uređenjem kružnog toka u blizini tvrtke Čistoća Županja d.o.o., o čemu je Manda Đurić, rukovoditeljica u Čistoći istaknula da u ovoj akciji sudjeluju učenici Obrtničko-industrijske škole Županja smjer poljoprivredni tehničar-fitofarmaceut koji su s djelatnicima Čistoće Županja d.o.o. posadili četiri stabla plamenog javora, uredili zelenu travnatu površinu i postavili dva uskrsna jajeta koja je nabavio Grad Županja. Radionice o gospodarenju otpadom vodila je Valentina Gregorović, rukovoditeljica reciklažnog dvorišta.

Dakle, sutra,16.tog travnja, Dan planeta Zemlja bit će obilježen različitim događanjima na Trgu kralja Tomislava u kojima će sudjelovati osnovci, srednjoškolci i mališani iz Dječjeg vrtića "Maslačak" Županja. Direktor Čistoće Županja d.o.o. Ante Klanac pozvao je i građane da sudjeluju u ovim događanjima, te da se sutra uključe u humanitarnu akciju prikupljanja plastičnih čepova za udrugu oboljelih od leukemije iz Čakovca.

Hitovi: 459