USKLADIMO FREKVENCIJE

Zbrinuto 70.000 m3 otpada

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Direktor Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Sven Muller sastao se danas u uredu županjskog gradonačelnika Davora Miličevića s načelnicima poplavljenih općina županjske Posavine, te  direktorima komunalnih tvrtki s našega područja. „Akcija zbrinjavanja otpada s poplavljenog područja završena je 1. rujna i ovaj sastanak ima za cilj sagledati sve što je odrađeno u vrlo kratkom roku.“  istaknuo je direktor Muller i naglasio kako je u roku od tri mjeseca zbrinuto 70 tisuća kubika otpada. Zahvalio je svima na suradnji, te naročito građanima Županje. Zahvalu na suradnji  Fondu za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, odnosno, Ministarstvu zaštite okoliša uputio je gradonačelnik Davor Miličević.

Z.K.

Hitovi: 969