USKLADIMO FREKVENCIJE

Licitacija prodajnih mjesta na tržnici

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Na gradskoj tržnici tvrtka Čistoća d.o.o. Županja održala je  licitaciju prodajnih mjesta.

Pojašnjavajući što znači licitacija prodajnih mjesta rukovoditeljica u Čistoći d.o.o. Manda Đurić je rekla da su zakupom prodajnog mjesta prodavači sigurni kako sljedećih šest mjeeci imaju točno određeno, svoje mjesto na tržnici. Broj prodavača na županjskoj tržnici nije se smanjio u odnosu na prošlu godinu. No, prije 4-5 godina jeste, ističe Manda Đurić i dodaje kako bi u Čistoći d.o.o. voljeli, kao i većina građana Županje, da je prodavača što više. "Mjesta ima, klupa za prodaju je dosta, a svi bismo željeli da je i ponuda domaćih proizvoda što veća." rekla je M. Đurić. Podsjeća kako je prošle godine dio prodavača dobio zelene certifikate i njihova su prodajna mjesta posebno označena. "Vlasnici zelenih certifikata redovito dolaze i kupci znaju da su njihovi proizvodi iz vlastitog uzgoja. Mnogi su nam se javljali i još je dosta onih koji žele ishoditi zelene certifikate, pa im poručujemo da se jave jer će krajem veljače započeti novi ciklus ishođenja zelenih certifikata." istaknula je Manda Đurić, rukovoditeljica u Čistoći d.o.o. Županja.

Hitovi: 303