USKLADIMO FREKVENCIJE

Tisuće novih maćuhica....

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Djelatnici županjske tvrtke Čistoća d.o.o. na početku novog radnog tjedna nastavili su započeto uređenje brojnih cvjetnih gredica u Županji, te nastavili sadnju cvijeća uzgojenog u Vrtnome centru.

Pažljivo, polako, uredno raspoređeno i organizirano, ovaj posao djelatnice Čistoće d.o.o. obavljaju i s puno ljubavi prema cvijeću i svaki radni zadatak ne shvaćaju i ne prihvaćaju tek tako...Pomažu im i zaposleni na javnim radovima, pa bi koncem ove sezone, nakon sadnje lukovica tulipana i ukrasnog luka, te sadnje maćuhica, županjske cvjetne gredice trebalo ukrašavati više od 8 tisuća novih sadnica....Kada se uz sve to malo razmisli kako su maćuhice uzgojene u vlastitome Vrtnome centru, u suradnji s učenicima Obrtničko-industrijske škole Županja, koji ondje obavljaju praktični dio nastave, trebalo bi njihov trud cijeniti puno više.....A ne uvijek komentirati kome to treba....

 foto:Zdenka Knežević

Hitovi: 337