USKLADIMO FREKVENCIJE

Grad stvara preduvjete za razvoj gospodarstva

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Županija Vukovarsko srijemska na dnu je po razvijenosti u Republici Hrvatskoj, gospodarstvo stagnira, a nezaposlenost je sve veća. U Gradu Županja nakon pada Županjske banke i privatizacija, najveće tvrtke koje su i okosnica razvoja gospodarstva funkcioniraju – ističe gradonačelnik i saborski zastupnik Davor Miličević. Kako bi se mladim ljudima s visokom i višom stručnom spremom omogućilo da dođu do prvog zaposlenja grad će u narednom razdoblju uposliti veći broj pripravnika.Prema njegovim riječima grad stvara preuvjete za razvoj gospodarstva, prvenstveno izgradnjom komunalne infrastrukture. Iako u teškim uvjetima gospodarske krize i dalje će se nastaviti s uređenjem grada ali i suradnjom s poduzetnicima.

S.Pavelić

Hitovi: 1813