USKLADIMO FREKVENCIJE

Zimska savjetovanja PZ Napretka za poljoprivrednike

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Ove godina tema predavanja i savjetovanja je Edukacija poljoprivrednih proizvođača o novostima u proizvodno tehnološkom procesu poljoprivredne proizvodnje. Stručnjaci iz Poljoprivrednih tvrtki i Poljoprivrednog instituta Osijek, te BC instituta iz Zagreba predstavljali su novitete u primjeni agrotehničkih mjera. Svi su istoga mišljenja, kako poljoprivredni proizvođači prate novosti u primjeni zaštite, gnojidbe i sjemenu jer su svjesni kako je primjena agrotehničkih mjera,

osnova za dobre prinose. Proizvođači svojim pitanjima sudjeluju u raspravama te su iznosili svoja iskustva s pojedinim proizvodima i poljoprivrednim kulturama. Poljoprivrednici su kroz okrugle stolove informirani o svim novostima u tehnološkom procesu prozvodnje te zaštiti i sjemenu.

Narednog četvrtka bit će održano posljednje ovogodišnje savjetovanje.Hitovi: 303