USKLADIMO FREKVENCIJE

Predstavljanje projekta "Nacionalna staklenka za med" u Kući meda

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Predstavljanje projekta "Nacionalna staklenka za med" održava se danas u Županji, u "Kući meda"-OPG Krešimir Čolić i OPG Danijel Čajko, Vinkovačka 135.

Organizatori su Ministarstvo poljoprivrede, Hrvatska poljoprivredna agencija i Hrvatski pčelarski savez.

Domaći med pakiran u nacionalnu staklenku za med uskoro će se naći na policama hrvatskih trgovina.

Izradu nacionalne staklenke za med naručio je Hrvatski pčelarski savez koji je i nositelj industrijskog dizajna, a staklenka je izrađena u četiri dimenzije. Med u staklenci od 370 mL koristit će se i za promociju meda u školama u sklopu Školskog mednog dana koji će se obilježiti 7. prosinca simboličnom podjelom staklenki domaćeg meda prvašićima na području cijele zemlje.

Hitovi: 616