USKLADIMO FREKVENCIJE

Pronašli 2190 kutija cigareta skrivenih u osobnom vozilu

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Jučer je za  vrijeme nadzora auto-ceste Zagreb-Lipovac, u blizini odmorišta „Rastovica“, jučer, 9. listopada, oko 10 sati zaustavljen i kontroliran osobni automobil „Citroen C5“, srpskih registarskih oznaka, kojim je upravljao 24-godišnji državljanin Srbije, navodi se u priopćenju PU Vukovarsko-srijemske. Zajedničkim postupanjem policijskih službenika i djelatnika carine, u skrivenim prepravljenim dijelovima vozila pronađeno je ukupno 2190 kutija cigareta, bez nadzornih markica Ministarstva financija Republike Hrvatske. Vozač, protiv kojeg slijedi kaznena prijava zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela izbjegavanja carinskog nadzora, uhićen je i smješten u pritvorsku jedinicu PU vukovarsko-srijemske.Ukupna materijalna šteta iznosi nekoliko desetaka tisuća kuna.

Sinoć je nepoznati počinitelj provalio u trgovinu mješovitom robom u Štitaru, u ulici J. J. Strossmayera. Otuđene su cigarete. Ukupna materijalna šteta bit će poznata po dostavljenom odštetnom zahtjevu, stoji u priopćenju Policijske uprave  Vukovarsko-srijemske.

Hitovi: 670