USKLADIMO FREKVENCIJE

Psi napali i izgrizli ženu na ulici u Cerni

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Psi u vlasništvu 59-godišnjaka napali su u srijedu, oko 10,30 sati u Ulici Braće Radića u Cerni 63-trogodišnju ženu ugrizavši je na nekoliko mjesta,za uho, te po leđima,  rukama, nogama, vratu.

 

U trenutku napada psi su bili bez nadzora vlasnika.

 

Naime, dva veća psa istrčala su iz obiteljske kuće i oborila nesretnu ženu koja se kretala ulicom, te joj nanijeli teške ozlijede. Liječnička pomoć pružena joj u vinkovačkoj Općoj bolnici, gdje je zbog težine ozljeda zadržana na liječenju. Nemarnom vlasniku slijedi kaznena prijava, navodi policija.

 

Nesretnu ženu od bijesnih i agresivnih pasa obranili su susjedni , koji su i sami u šoku nakon ovoga nemilog događaja. Kako doznajemo već duže vremena se žale na te pse , koji su , kako kažu, prije nekoliko mjeseci izgrizli jednu stariju ženu, a zbog njih je cijela ulica u strahu.

 

Hitovi: 1840