USKLADIMO FREKVENCIJE

PP Županja:Povećan broj prometnih nesreća

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić


Od 1. do 9. kolovoza na području Policijske postje Županja dogodilo se ukupno 7 prometnih nesreća, od toga dvije prometne nesreće s ozlijeđenim osobama i pet s materijalnom štetom.

Nastradale su dvije osobe, jedna teške ( motociklist), a jedna je lakše ozlijeđena(također vozač motocikla).

" U navedenom vremenu u prometnim nesrećama sudjelovala su tri vozača motocikla.Inače,u posljednja dva mjeseca bilježi se  značajno povećanje prometnih nesreća na našem području. U lipnju 2017. evidentirano je čak 83 posto više prometnih nesreća nego u lipnju 2016. U srpnju 2017.je povećanje od 16 posto u odnosu na srpanj 2016. godine. Od početka ove godine do kraja srpnja u odnosu na isto razdoblje prošle godine broj prometnih nezgoda povećan je za 29 posto", kaže Franjo Babić, pomoćnik načelnika u P.P. Županja. Iz policije ponovno apeliraju na sve vozače da se dosljedno pridržavaju zakonskih propisa i posebnu pozornost obrate na najugroženije skupine sudionika u prometu, vozače mopeda i motocikla, kao i pješake , te bicikliste.

Hitovi: 681