USKLADIMO FREKVENCIJE

U prometnoj nesreći kod Županje teže ozlijeđen vozač

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Na području PU Vukovarsko-srijemske u protekla 24 sata zabilježene su četiri prometne nesreće, od čega jedna prometna nesreća u kojoj je nastupila samo materijalna šteta (Vinkovci), dvije prometne nesreće u kojima su ukupno dvije osobe lakše ozlijeđene (Vukovar) i jedna prometna nesreća s teže ozlijeđenom osobom (auto-cesta Zagreb-Lipovac), o kojoj više slijedi:

 

Jučer, 7. kolovoza, oko 17 sati, na auto-cesti Zagreb-Lipovac, u blizini Županje, 45-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine upravljao je osobnim vozilom, bosansko-hercegovačkih registarskih oznaka, krećući se iz smjera Županje u smjeru Babine Grede.

Uslijed nedržanja potrebnog razmaka u jednom trenutku udario je u teretno vozilo bosansko-hercegovačkih registarskih oznaka, kojim je upravljao 35-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine.

U prometnoj nesreći teže je ozlijeđen 45-godišnjak, dok je putnica u njegovu vozilu, 45-godišnja državljanka Republike Hrvatske, lakše ozlijeđena, navodi se u priopćenju PU Vukovarsko-srijemske.

Hitovi: 925