USKLADIMO FREKVENCIJE

Stradao radnik tvrtke iz Vrbanje

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Jučer, 5. veljače oko 13 sati, u Trpinji u Ulici Dušana Kelića Sremca na prostoru izletišta ekološke udruge iz Trpinje, djelatnici tvrtke iz Vrbanje uklanjali su grane drveća u blizini električnih kablova između drvenih bandera.

Uslijed olujnog vjetra došlo je do pucanja i pada drvene bandere s rasvjetnim elementima na djelatnika tvrtke, 35-godišnjaka iz Vrbanje, koji se u tom trenutku nalazio na prostoru nogometnog igrališta, na udaljenosti sedam metara od podnožja bandere.

Nakon pružene prve pomoći, djelatnici Hitne medicinske pomoći iz Vukovara prevezli su 35-godišnjaka u OŽB Vukovar, gdje je i zadržan na liječenju.

Policijski istražitelj i kriminalistički tehničar PU vukovarsko-srijemske obavili su očevid po nalogu zamjenice županijskog državnog odvjetnika ŽDO Vukovar, dok je inspektor rada i zaštite na radu Državnog inspektorata, Područnog ureda Osijek, Ispostava Županja proveo inspekcijski nadzor u području zaštite na radu.

 

Hitovi: 712