USKLADIMO FREKVENCIJE

U prometnoj nesreći kod Otoka poginuo muškarac, a žena i dijete ozlijeđeni

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Danas oko 16 sati na izlazu iz  Otoka, na državnoj cesti broj 357, (relacija Otok-Vrbanja), dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je na mjestu smrtno stradala jedna osoba, dok su dvije osobe ozlijeđene, navodi se u Izvješću policije,

Prema prvim informacijama  iz PU Vukovarsko-srijemske  poginuo je 41-godišnji muškarac iz Račinovaca koji je upravljao vozilom, dok su njegova supruga i 11-godišnji sin ozlijeđeni.Težina ozljeda zasad nije poznata, ali iz policije kažu da nisu u životnoj opasnosti. Dojavu o slijetanju vozila županjskih registracijskih oznaka dobili su oko 16 sati, a na mjesto nesreće na cesti između Otoka i Vrbanje upućena je i ekipa  DVD Otok, koji su pružili tehničku pomoć oslobađanja jedne stradale osobe iz vozila. Djelatnici Hitne medicinske pomoći su  ozlijeđene osobe odmah prevezli u OŽB Vinkovci,navodi se u Izvješću PU Vukovarsko-srijemske.

 .FOTO:PU Vukovarsko-srijemska

 

 

 

Hitovi: 839