USKLADIMO FREKVENCIJE

U bolnici preminuo vozač nakon slijetanja s ceste

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Jučer, 16. siječnja, oko, 16,45 sati, 36-godišnji državljanin Srbije, upravljao je osobnim automobilom „Opel Astra“, njemačkih registracijskih oznaka, krećući se kolnikom ceste iz smjera Trpinje u smjeru Vukovara. Uslijed neprilagođene brzine kretanja vozila vremenskim prilikama i stanju kolika, 36-godišnjak je izgubio nadzor nad vozilom te sletio u odvodni kanal.U prometnoj nesreći 36-godišnjak je teže ozlijeđen.
Također jučer, 16. siječnja, oko 18,30 sati, u Gunji, 61-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine, upravljao je osobnim automobilom „Audi A3“, bosansko-hercegovačkih registracijskih oznaka, krećući se kolnikom ulice Mak Dizdara. Uslijed neprilagođene brzine kretanja vozila vremenskim prilikama i stanju kolnika, dolaskom do raskrižja s Rajevačkom ulicom, 61-godišnjak je izgubio nadzor nad vozilom te se nastavio kretati vozilom po zemljanoj površini gdje se vozilo i zaustavilo udarom u stablo.Vozilom hitne medicinske pomoći 61-godišnjak je prevezen u Opću županijsku bolnicu Vinkovci gdje je i preminuo.

 

 

   

Hitovi: 824