USKLADIMO FREKVENCIJE

Dvojica Mađara pljačkali u Cerni, svladali ih mještani

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Dva državljana Mađarske u dobi od 51 i 36 godina zatečeni su jučer, 11. studenog, oko 10,30 sati u Cerni nakon krađe novca iz obiteljske kuće.
51-godišnjak i 36-godišnjak otuđili su nekoliko tisuća kuna iz obiteljske kuće 68-godišnjaka u ulici B. Radića, no vlasnik i 66-godišnji muškarac savladali su počinitelje i zadržali ih do dolaska policije.
U Postaji granične policije Županja provedeno je kriminalističko istraživanje nad 51-godišnjakom i 36-godinjakom, koji su potom, uz kaznenu prijavu, predani u pritvorsku jedinicu policije.
U noći 11. studenog provaljeno je u trgovinu informatičkom opremom u Zvonarskoj ulici u Vinkovcima. Otuđeno je više komada informatičke robe. Materijalna šteta bit će poznata po dostavljenom odštetnom zahtjevu.

 

Hitovi: 2801