USKLADIMO FREKVENCIJE

Vukovarcu izrečena kazna od 30.000 kuna zbog niza prometnih prekršaja

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 

Na području PU vukovarsko-srijemske tijekom proteklog vikenda zabilježeno je 12 prometnih nesreća, od čega deset prometnih nesreća u kojoj je nastupila samo materijalna šteta; jedna prometna nesreća u kojoj su dvije osobe lakše ozlijeđene (Vinkovci) i jedna prometna nesreća u kojoj je jedna osoba teže ozlijeđena

U subotu, 24. kolovoza, oko 15,20 sati, 39-godišnjak iz Vukovara upravljao je neregistriranim četverociklom „Kawasaki“, krećući se kolnikom ulice Marka Marulića u Vukovara.  Uslijed neprilagođene brzine kretanja, sletio je na travnatu površinu te udario u stablo i teže se ozlijedio.Očevidom je utvrđeno kako je 39-godišnjak upravljao vozilom bez zaštitne kacige i pod utjecajem alkohola. Zbog niza prometnih prekršaja 39-godišnjaku je izrečena ukupna novčana kazna od 30. 000  kn, kaže se u u Izvješću PU Vukovarsko-srijemske.

 

Hitovi: 183