USKLADIMO FREKVENCIJE

Stravična prometna nesreća na autocesti A3: Poginulo četvero srpskih državljana

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 Noćas, oko 0.30 sati na auto-cesti A-3, nedaleko od odmorišta Bošnjaci, u smjeru Zagreba, dogodila se prometna nesreća u kojoj su smrtno stradale četiri osobe, dok je jedna osoba ozlijeđena.„U osobnom vozilu marke „Škoda Octavia“ slovenski registarskih oznaka nalazilo se 5 osoba, svi državljani Republike Srbije. U jednom trenutku vozač osobnog vozila je izgubio nadzor nad vozilom i sletio s ceste te udario u zaštitnu ogradu uz auto-cestu. Od siline udara i zadobivenih ozljeda smrtno su stradale četiri osobe (42-godišnji vozač, te putnici iza u vozilu, 14-godišnjak, 43-godišnjakinja i 47-godišnjak), dok je suvozač 28-godišnjak, koji je jedini koristio sigurnosni pojas, lakše ozlijeđen“, stoji u priopćenju PU Vukovarsko-srijemske.

Iz policije i ovim putem ponovno naglašavau kako je ne korištenje sigurnosnog pojasa jedan od četiri ubojice u prometu na cestama i apeliramo svim vozačima i putnicima da koriste sigurnosni pojas za vrijeme prevoženja u vozilima.

Hitovi: 357