USKLADIMO FREKVENCIJE

Provale u obiteljske kuće u Štitaru i Vukovaru

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U Vukovaru je provaljeno u obiteljsku kuću 65-godišnjakinje u Zelenoj ulici dok je u Štitaru provaljeno u obiteljsku kuću 61-godišnjaka u ulici J. J. Strossmayera. Otuđena je računalna oprema i alkoholna pića odnosno nakit. Materijalna šteta oba slučaja iznosi nekoliko tisuća kuna.

Za vrijeme izvođenja zemljanih radova u ulici K.P. Krešimira u Vukovaru, jučer, 5. ožujka, djelatnici vukovarske komunalne tvrtke, iskopali su minsko-eksplozivnu napravu. Policijski službenik za protueksplozijsku zaštitu utvrdio je kako se radi o minobacačkoj granati koju je potom izuzeo i pohranio u skladište PU vukovarsko-srijemske.U protekla 24 sata na području PU vukovarsko-srijemske dogodile su se četiri prometne nesreće, od čega jedna prometna nesreća u kojoj je jedna osoba lakše ozlijeđena( Vukovar) i tri prometne nesreće u kojima je nastupila samo materijalna šteta (Vukovar, Otok, Cerna).

 

Hitovi: 366