USKLADIMO FREKVENCIJE

Vinkovci : 32-godišnjak iz Soljana pronađen mrtav u obiteljskoj kući, priveden osumnjičeni za ubojstvo

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Sinoć, 26. prosinca oko 18 sati, u obiteljskoj kući u Vinkovcima, u Ulici bana Josipa Jelačića, pronađeno je mrtvo tijelo 32-godišnjaka iz Soljana.

"U tijeku je kriminalističko istraživanje nad 45-godišnjakom iz Drenovaca zbog sumnje da je usmrtio 32-godišnjaka iz Soljana", navodi se u policijskom izvješću PU Vukovarsko-srijemske. Prema neslužbenim informacijama, žrtva je pogođena iz vatrenog oružja  u prsa  te kako doznajemo  do pucnja je  došlo slučajno,  nije bilo nikakvog obračuna, niti  bilo kakvih nerazriješenih računa među njima. S obzirom da se radi o težem kaznenom djelu, na mjesto događaja izašlo je i Državno odvjetništvo.

Hitovi: 1157