USKLADIMO FREKVENCIJE

Biciklistkinja teže ozlijeđena u naletu automobila

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Jučer, 8. svibnja, oko 18,35 sati, 39-godišnjakinja iz Račinovaca, upravljala je osobnim automobilom „Renault“, županjskih registarskih oznaka, krećući se kolnikom ulice B. Radić u Gunji, iz smjera Drenovaca u smjeru centra Gunje.

Ulaskom u zavoj, zbog neprilagođene brzine kretanja, vozilom je prešla na suprotnu kolničku traku kojom se na biciklu kretala 73-godišnjakinja iz Gunje. Uslijed pada na kolnik, 73-godišnjakinja je teže ozlijeđena, izvijestili su iz PU Vukovarsko-srijemske. 

U noći 7./8. svibnja provaljeno je u trgovinu mješovitom robom u Ceriću, u ulici S. Radića. Otuđen je novac, cigarete i alkoholna pića.

Računalo vrijedno više tisuća kuna otuđeno je iz stana 33-godišnjaka u Lapovačkoj ulici u Vinkovcima. Provala se dogodila jučer, 8. svibnja, u poslijepodnevnim satima.

 

Hitovi: 1047