USKLADIMO FREKVENCIJE

Sporazum o suradnji na projektu razvoja infrastrukture širokopojasnog interneta

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U maloj gradskoj vijećnici Grada Županja danas je potpisan Sporazum o suradnji na projektu razvoja infrastrukture širokopojasnog interneta na području županjske Posavine.

Uz općine Babina Greda, Bošnjaci, Cerna, Drenovci, Gradište, Gunja, Štitar i Vrbanja, te Grad Županja kao inicijator projekta, Sporazum je potpisala i Općina Nijemci. Pozdravljajući načelnike svih ovih općina gradonačelnik Županje i saborski zastupnik Davor Miličević je zahvalio svima na suradnji i naglasio kako se ovim sporazumom ulazi u prvu fazu realizacije projekta koji ima za cilj omogućiti svim građanima ovoga područja jednaku uslugu, da svi imaju kvalitetniji, brži i jeftiniji pristup internetu. U ime Lokalne agencije za razvoj Vjeverica d.o.o. nazočnima se obratila direktorica Ana Cvitković-Komesarović.

Hitovi: 1439