USKLADIMO FREKVENCIJE

"Novinari u eteru"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

"Novinari u eteru" moto je ovogodišnjih. 2. novinarskih dana u organizaciji Hrvatskog novinarskog društva Ogranak Vukovarsko-srijemske županije.

Svi mediji na području županije uključili su se u realizaciju "Novinarskih dana" tako da su radijske postaje emitirale posebne emisije na temu rada i položaja medijskih djelatnika Vukovarsko-srijemske županije. Materijalni status, niska primanja, rad bez radnog vremena i prekovremenih sati, samo su neke od tema o kojima su danas u posebnim emisijama govorili djelatnici zaposleni u lokalnim medijima i dopisništvima velikih medijskih kuća. I Hrvatski radio Županja se pridružio 2. novinarskim danima i u svome programu emitirao emisiju "Novinari u eteru". Cilj ovogodišnjih Novinarskih dana je, istaknuo je Željko Draženović, predsjednik Ogranka HND-a za Vukovarsko-srijemsku županiju, napokon progovoriti o položaju novinara i medijskih djelatnika koji prate sve, a o sebi i svome položaju najmanje progovaraju i pišu. Danas se to ipak, koliko-toliko, promijenilo....

 

Hitovi: 1175