USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi predsjednik Vlado Ivanković

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Izvješće o radu udruge za mandatno razdoblje od 2010. do 2013., izvješće Nadzornog odbora o poslovanju za 2013. godinu, izvješće o godišnjem poslovanju matice umirovljenika za 2013.,bile su  samo  neke od tema današnje zajedničke sjednice skupštine i izvršnog odbora udruge matice umirovljenika Županja.

Članove skupštine u ime Grada Županja pozdravila je Terezija Nemetz, dok je u ime Gradskog društva Crvenog križa Županja na suradnji zahvalila ravnateljica Marija Dugalić. Nakon izvještajne skupštine održana je i izborna skupština Udruge Matice umirovljenika Županja na kojoj je za novog predsjednika izabran Vlado Ivanković, dok je dopredsjednik Šimo Kopić. Tajnica udruge i dalje je Mira Mikić, odlučeno je na skupštini na kojoj su usvojeni i Program rada udruge za 2014. godinu, kao i plan prihoda i rashoda za 2014. godinu.

Z.Knežević

Hitovi: 2051