USKLADIMO FREKVENCIJE

Savjet mladih osnovao Eko-Žu

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

 

Na inicijativu Savjeta mladih Grada Županja osnovana je Ekološka udruga Županja. Za predsjednika je izabran Denis Softić, koji je istaknuo da im je cilj educiranje mladih i ukazivanje na ekološke probleme."Ekološki problemi ne događaju se samo kod nas, već svuda i želimo zajednički raditi na tome da pomognemo i prirodi i sebi samima.Cilj nam je ljepše živjeti i u našoj Županji."istaknuo je Denis Softić, predsjednik nove udruge "Eko-Žu".U prvim koracima rada i djelovanja potporu će tražiti od Grada Županja, a da ona neće izostati potvrdio je i Petar Buljević, predsjednik Savjeta mladih Grada Županja koji je na nedavnoj sjednici Gradskog vijeća Županje predstavio Program rada za 2014. godinu. I, dobio podršku svih vijećnika. "Naravno da sam zadovoljan što je Program rada dobio podršku svih gradskih vijećnika. Nadamo se da ćemo opravdati povjerenje."poručio je Buljević.

Z. Knežević

Hitovi: 2198