USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/2013-04/smotra
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/2013-04/smotra

Smotra učeničkih zadruga

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Obrtničko-industrijska škola Županja bila je  domaćin smotre učeničkih zadruga Vukovarsko-srijemske županije. Mladi zadrugari predstavili su svoj rad tijekom školske godine, a sudjelovanjem na županijskoj smotri konkurirali i za državnu smotru učeničkih zadruga. Govoreći o ciljevima ovakvih smotri prof. Sanja Barbir, voditeljica učeničke zadruge "Klasje" Obrtničko-industrijske škole Županja je istaknula kako je cilj promoviranje zadrugarstva, a samim time i poticanje poduzetništva kod mladih, kao i očuvanje tradicije. Ova županjska srednja škola po prvi puta je bila domaćin županijske smotre, pa ravnatelj Obrtničko-industrijske škole Županja prof. Slavko Šokičić nije skrivao zadovoljstvo viđenim."Ja bih sve zadruge poslao na državnu smotru, jer predivno je vidjeti što su sve napravili, od šlinge i toleda do drugih uporabnih predmeta."prokomentirao je prof.Šokičić. Na županijskoj smotri sudjelovale su učeničke zadruge iz osnovnih škola iz Bošnjaka, Vođinaca, Nijemaca, Ivankova, Jarmine, Vukovara, Komletinaca, škole „Mato Lovrak“ Županja, te srednje škole iz Vinkovaca i Županje.

Z.Knežević

 

{gallery}aktualno/2013-04/smotra{/gallery}

Hitovi: 2197