USKLADIMO FREKVENCIJE

Hrvatski radio Županja danas slavi 48.rođendan

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Na današnji dan, 4. srpnja 1969. s radom je počela radio stanica Županja, sadašnji Hrvatski radio Županja.

Punih 48 godina emitiranja radijskog programa na području Županje i županjske Posavine dokaz je da jedini elektronički medij ovoga područja, bez obzira na poteškoće s kojima se suočavao i s kojima se suočava i dana, ima svoju budućnost. Hrvatski radio Županja posebnu je ulogu imao u vrijeme Domovinskog rata, kada svoj program nije prekinuo ni u danima opće opasnosti.

Također, prije tri godine, u vrijeme katastrofalnih poplava, Hrvatski radio Županja je svoju ulogu pravovremenog, točnog i istinitog izvješćivanja, u danima nezapamćene katastrofe, podigao na još višu razinu, što je prepoznala i Državna uprava za zaštitu i spašavanje, upućujući radiju posebnu zahvalu. Hrvatski radio Županja je dobitnik priznanja Grada Županja "Zlatni grb Grada Županja 2009. godine".

 

 

 

Hitovi: 1741