USKLADIMO FREKVENCIJE

Savski sajam

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Sutra, 24. lipnja,  u okviru projekta "Lijepa naša Sava" u Županji će se održati "Savski sajam" u organizaciji Turističke zajednice Grada

Županja a pod pokroviteljstvom Cole HBC Hrvatska. Od 16 do 23 sata bit će organiziran sajam tradicijskih obrta, zanata i rukotvorina, te prikaz tradicijske baštine, odnosno, izrada ručnog rada, šlinge i toleda kroz prikaz članica Udruge Bošnjački šlingeraji. Šarači tikvica iz Bošnjaka i Gradišta prikazat će šaranje tikvica. U 18 sati na savskoj šetnici održat će se konferencija za medije u sklopu obilježavanja 10 godina projekta "Lijepa naša Sava", te će biti predstavljena pametna klupa postavljena u okviru ovoga projekta. Manifestacija "Lijepa naša Sava" održava se u okviru Županjskog ljeta.

Hitovi: 1177