USKLADIMO FREKVENCIJE

"Od stana do stana"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Sutra, 17.tog lipnja, navršit će se 6 godina od pogibije članova Konjogojske udruge "Stari graničar "Županja, Marka Kobaševića, Josipa Krznarića i Marka Filipovića, koji su  17. lipnja 2011. godine smrtno stradali u prometnoj nesreći na cesti Vinkovci - Županja.

U spomen na njih članovi Konjogojske udruge "Stari graničar" Županja krenut će na maraton "Od stana do stana", o kojemu tajnik udruge Marko Maroševac kaže da su tek kada su izgubili svoje prijatelje shvatili koliko su malo vremena proveli zajedno...." Ideja o ovome maratonu krenula je sa činjenicom da smo, izgubivši njih trojicu, mi u udruzi, razgovarajući međusobno, shvatili da smo tako malo vremena proveli zajedno, da sve brzo dođe i prođe....Zato je maraton prilika da polako jašući od stana do stana, nas oko 30-40, razgovaramo i družimo se...." rekao je Marko Maroševac. Konjički maraton "Od stana do stana" kreće sutra poslije podne s Papuškina stana, obići će Dretvića stan, te noćiti na otvorenom, na stanu Zdenka Kobaša. Na Papuškinom stanu u nedjelju, 18.lipnja, konjički maraton "Od stana do stana" će i završiti. No, sutra ujutro, u 7 sati, članovi KU "Stari graničar" Županja najprije će nazočiti svetoj misi zadušnici u crkvi Mučeništva sv.Ivana Krstitelja, te položiti vijence i cvijeće na grobove svojih poginulih članova Marka Kobaševića, Josipa Krznarića i Marka Filipovića.

 

 

 

 

Hitovi: 1398