USKLADIMO FREKVENCIJE

Obilježavanje značajnih datuma

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

U organizaciji Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije, a uz suorganizaciju Obrtničko-industrijske škole Županja, u Amfiteatru Gimnazije Županja održano je obilježavanje Svjetskog dana zaštite šuma, Svjetskog dana voda i Međuanrodnog dana rijeka. Obilježavanje je popraćeno prezentacijama uz tematiku zaštite šuma i voda. Govoreći o ciljevima skupa, te suradnji s Obrtničko-industrijskom školom Županja Pavao Dragičević, stručni voditelj Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije je istaknuo kako je cilj popularizacija zaštićenih prirodnih vrijednosti, a svakako i obilježavanje značajnih datuma."Uz Obrtničko-industrijsku školu smo vezani i tradicionalno dobro surađujemo." naglasio je Dragičević. Nazočne učenike Obrtničko-industrijske škole Županja i učenike Osnovne škole "Ivana Kozarca" na ovoj je prezentaciji pozdravila i prof. Verica Vestić iz škole domaćina, kao i ravnatelj Obrtničko-industrijske škole Županja prof. Slavko Šokičić koji je  naglasio značajnu ulogu Javne ustanove i suradnju između škole i ustanove ocijenio izvrsnom. Inače, osim djelatnika Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije, prezentacije su održali i učenici Obrtničko-industrijske škole Županja.

Z.Knežević

Hitovi: 2541