USKLADIMO FREKVENCIJE

Legalizacija-šansa i za posao na određeno

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Priliku za posao trenutno nudi Vukovarsko-srijemska županija, odnosno, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, čija je pročelnica raspisala oglas za prijam u službu na određeno vrijeme.Za radno mjesto višeg stručnog suradnika za poslove legalizacije u Upravnom odjelu za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša traži se 14 izvršitelja na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci, dok se za radno mjesto višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša traže 2 izvršitelja, također na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci. Nadalje, oglasom se traže i dva izvršitelja na radnome mjestu viši referent poslova legalizacije, dok je za radno mjesto referent za poslove legalizacije potrebno 5 izvršitelja. Više informacija o natječaju može se pronaći i na internet stranici Vukovarsko-srijemske županije.

Z.K.

Hitovi: 2724