USKLADIMO FREKVENCIJE

Počinje podjela plavih kanti za papir

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Od ponedjeljka, 13. siječnja, županjski Komunalac započet će s podjelom plavih kanti za prikupljanje svih vrsta papirnog otpada. Plave kante će najprije biti podijeljene u Strossmayerovoj ulici, potom u Velikom kraju, Ulici Mladena Ćatića, te u ulicama Dubovo,Štitarska, Bosutska i Šlajs. Upute o pravilnom prikupljanju svih vrsta papirnog otpada građani će, najavljeno je iz Komunalca, dobiti pri podjeli plavih kanti. S odvozom papirnog otpada plavih kanti ova tvrtka započet će u mjesecu ožujku prema rasporedu koji će građani Županje dobiti uz nove račune za vodu i komunalni otpad. Kako su najavili iz ove tvrtke, građanima će biti upućene i nove upute o prikupljanju glomaznog otpada.

Z.K.

Hitovi: 3012