USKLADIMO FREKVENCIJE

Komunalna infrastruktura

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Na posljednjoj sjednici Gradskog vijeća Županje u 2013. godini donesena je odluka, između ostalog, i o Programu održavanja komunalne infrastrukture za 2014. godinu. Kako je tom prigodom istaknuo pročelnik Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove Damir Parmać, iz proračunskih sredstava planirano je izdvojiti 5.700.000 kuna.Osim toga, Programom održavanja komunalne infrastrukture u ovoj, 2014. godini, planirano je još 2.086.000 kuna izvanproračunskih sredstava, odnosno, kako je istaknuto na sjednici Gradskog vijeća Županje, izvor financiranja dijela programa bile bi Hrvatske vode. Prema tome, tijekom ove godine u održavanje komunalne infrastrukture bilo bi utrošeno ukupno 7. 786.000 kuna.

Z.K.

Hitovi: 2788