USKLADIMO FREKVENCIJE

Svome gradu i sugrađanima darovali borove

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Darovano drvce

Blagdansko uređenje gradskih  ulica ušlo je u samu završnicu, a bor postavljen na Trgu kralja Tomislava trebalo je još samo ukrasiti, što su učinili djelatnici tvrtke Elektro Čop, koja i održava javnu rasvjetu. "Bor postavljen na trgu darovala je jedna županjska obitelj koja je željela ostati anonimna,

dok je bor postavljen na ulazu u naselje Šećerana dar Mije Viljušića iz Ulice Ruđera Boškovića 10. Osim toga, dio drugog bora koji je darovao gospodin Mijo iskorišten je za uređenje velikog adventskog vijenca na kružnome toku." istaknula je Manda Đurić iz Komunalca d.o.o. A upravo djelatnici komunalne tvrtke su zajedno s djelatnicima Hrvatskih šuma Šumarije Županja i preuzeli darovane borove od građana i postavili ih na trg, odnosno, na ulaz u naselje Šećerana. Inače, uređenje gradskih ulica lampicama i svijetlećim ukrasima nije puno koštalo, jer se, ističu u gradskoj upravi, vodilo računa o tome da se lanjski ukrasi ponovo koriste. Dokupljen je dio novih ukrasa i konačni iznos cjelokupnog uređenje nije premašio 10.000 kuna. "Zahvaljujemo našim sugrađanima koji su darovali borove i doista je lijepo vidjeti da se tradicija darivanja na ovakav način nastavila u našem gradu." poručili su iz gradske uprave.

Z.Knežević

Hitovi: 3011