USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/advent2012
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/advent2012

Adventski vijenac na kružnome toku

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}aktualno/advent2012{/gallery}

Suradnja  tvrtke Komunalac d.o.o. i Dnevnog boravka Gradskog društva Crvenog križa Županja nastavljena je i ove godine postavljanjem velikog adventskog vijenca na kružnome toku, uz kapelicu svete Ane. "Zahvaljujući Upravnom odjelu za komunalno gospodarstvo,odnosno, pročelniku Damiru Parmaću, te direktoru Komunalca Iliji Lešiću, članovi Dnevnog boravka Gradskog društva Crvenog križa Županja iznova su pripremili brojne ukrase i uljepšali naš grad u ovo, predblagdansko vrijeme."istaknula je Vesna Kamenjaš, djelatnica komunalne tvrtke i suradnica Dnevnog boravka. Dodala je kako su, u odnosu na prošlogodišnje blagdane, veliki adventski vijenac postavili u drugačijim bojama. "Pripremili smo velike adventske svijeće, a korisnici Dnevnog boravka potrudili su se na radionicama pripremiti zanimljive ukrase. Vjerujemo i nadamo se kako će se građanima svidjeti naša blagdanska čestitka." poručila je Vesna Kamenjaš. Sigurno je da hoće, jer vidjevši korisnike Dnevnog boravka Gradskog društva Crvenog križa Županja kako vrijedno slažu zlatne mašne, kugle i drugo na velikom adventskom vijencu, mnogi su građani sa zanimanjem pratili što se događa. Vozači koji su se u tim trenutcima našli na kružnome toku usporili su i također pogledali ovu zanimljivu blagdansku čestitku.

Z.Knežević

Hitovi: 3085