USKLADIMO FREKVENCIJE

Oni već godinama pružaju ruke spasa ...

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Dan dobrovoljnih darivatelji krvi je prošao, svečanosti su održane, darivateljima uručena priznanja i zahvalnice...A Gradsko društvo Crvenog križa Županja doista se, kada je riječ o dobrovoljnom darivanju krvi, ima čime pohvaliti. Svjedoče to i podatci o čak 87 nagrada koje su upravo u prigodi obilježavanja Dana dobrovoljnih darivatelji krvi uručene...Mnogi od dobitnika pravi su jubilarci: za 50 i više darivanja nagrađeno je sedam dobrovoljnih darivatelja, za 55 i više zahvalnicu i veliki srebrni znak HCK-a primila je Anica Knežević iz Babine Grede, dok je Antun Šikić iz Gunje svoju krv darivao 75 puta....Čak je pet obitelji dobilo obiteljske zahvalnice: obitelj Željka Perkunića iz Vrbanje, Darka Katića iz Cerne, Vlade Katića iz Cerne, Marka Iljazovića iz  Babine Grede, Ivice Šikića iz Gunje...."Hvala svima koji pružaju ruku spasa...." poručila je Marija Dugalić, ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Županja....

Z.Knežević

ck

 

Hitovi: 3246