USKLADIMO FREKVENCIJE

Red Nikole Šubića Zrinskog za Delte

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Odlukom predsjednika RH dr. Ive Josipovića od 30. studenog 2012., a na prijedlog Državnog povjerenstva za odlikovanja  i priznanja Republike Hrvatske, za iskazano junaštvo njihovih pripadnika u Domovinskom ratu, 21 postrojba Specijalne policije MUP-a RH primila je od predsjednika Ive Jospovića odlikovanja "Red Nikole Šubića Zrinskog".Među odlikovanim jedinicama je i Specijalna jedinica policije "Delta" Županja, što je za njene pripadnike veliko priznanje i zahvala za doprinos i žrtvu koju je podnijela tijekom Domovinskog rata. "Na prijemu kod predsjednika Josipovića  bilo je ugodno i lijepo, hvala predsjedniku. Priznanje ćemo, uokvireno, staviti u našu prostoriju udruge."istaknuo je predsjednik udruge županjskih "Delti" Đuro Merc koji je zajedno s ratnim zapovjednicima Martinom Matkovićem i Ivanom Matićem primio ovo značajno priznanje.

 

Z.Knežević

Hitovi: 3334