USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi predsjednik Udruge ekonomista Ilija Lešić

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Na redovitoj godišnjoj izvještajnoj skupštini Udruge ekonomista, računovođa i financijskih djelatnika Županja na osobni je zahtjev dužnosti predsjednika razriješen Josip Branković, a do izborne skupštine ovu će udrugu voditi Ilija Lešić. "Smjer udruge i dalje ide u istome pravcu, jer nakon što smo prije nekih 8 godina oživjeli rad udruge koja je propašću Županjske banke bila malo u zatišju, vidimo da smo i dalje potrebni. Drago mi je što je među našim članstvom sve više mladih osoba."istaknuo je novoizabrani predsjednik Ilija Lešić. Izvješće o radu u proteklom razdoblju, koje je podnio bivši predsjednik Josip Branković, skupština je jednoglasno usvojila, a Branković se posebno opširno osvrnuo na stručna usavršavanja koja je udruga provodila. "Edukacija članstva uvijek je bila jedan od prioriteta u našem radu. Pratimo zakonske promjene i kroz rad naše udruge organizirali smo stručne seminare. Zahvaljujući tvrtki Komunalac imali smo seminare gdje i održati."poručio je Branković. Skupština Udruge ekonomista, računovođa i financijskih djelatnika Županja bila je prigoda i za obilježavanje 21. listopada, Dana računovođa i financijskih djelatnika.

Z.Knežević

Hitovi: 4161