USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan neovisnosti

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Povodom obilježavanja Dana neovisnosti izaslanstvo Grada Županje, predvođeno gradonačelnikom i saborskim zastupnikom Davorom Miličevićem, zamjenikom predsjednika Gradskog vijeća Ivanom Grigićem i županijskom vijećnicom Terezijom Nemetz, položilo je vijenac i zapalilo svijeću na Spomen obilježju poginulim braniteljima županjske Posavine.Uz izaslanstvo Grada, vijenac je položila i svijeću zapalila Udruga roditelja poginulih hrvatskih branitelja predvođene predsjednikom Vladimirom Hrčekom.Povodom Dana neovisnosti, diljem Lijepe naše, brojna će izaslanstva položiti vijence i zapaliti svijeće u spomen na sve žrtve Domovinskog rata. U Vukovaru je izaslanstvo Vukovarsko srijemske županije također položilo vijence i zapalilo svijeće u spomen na žrtve Domovinskog rata.

S.Pavelić

Hitovi: 3187